А де моя рідна мова?

Теми, під які не треба окремої категорії. В простонароді - флудильня.
Відповісти
Aleks
Власник

А де моя рідна мова?

Повідомлення Aleks » 26 лютого 2017, 20:02

Як то так стало, що на справжньому, українському, демократичному форумі немає нашої української мови до вибору.

Та от якось так. Для цього сайту була використана найновіша версія форуму з 2017-го року. Під неї ще ніхто не зробив переклад на українську.
А мені то теж не терміново, бо користувачів тут ще немає. Звісно, можу узяти за взірець російску мову і потроху перекласти на українську. Але, то реально не швидко і автоматизувати складно. Купа файлів. Хоча... Вже колись робив автоматизований перекладач, який міг тисячі файлів швидко перекладати. Можна спробувати на то гланути, чи вдасться його застосувати тут.
Поки, додав українську на перспективу і трооошечки її переклав з російської.

Але факт залишається фактом. І якщо це когось втішить, на естонську, арабську, польську і на багато інших мов цей форум ще не перекладений.

Aleks
Власник

Re: А де моя рідна мова?

Повідомлення Aleks » 11 березня 2017, 10:40

Стосовно української мови на цьому форумі. Доробивши захист від ботів, і відчувши неймовірну програмістську силу, віришів і написати автоматизований перекладач для мови. Не в плані машинного перекладу, а банально конвертувати переклад зі старого двигунця форуму до нового. І поки вивчав, структуру файлів, помітив посилання на якусь українську спільноту-підтримку двигунця цього форму, який перекладаю. Зайшов до них, а там опачки. 21 лютого адмін тої спільноти остаточно переклав цю нову версію форму. Як доречно і вчасно.

Це що стосовно української версії форуму. Але, до вибору тут маємо усі три: українська, англійська, російська. Це мови інтерфейсу, але на цих мовах можна й писати. Це пізніше я зазначу в правилах.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів