Історія цього форуму.

Теми, під які не треба окремої категорії. В простонароді - флудильня.
Відповісти
Поляк

Історія цього форуму.

Повідомлення Поляк » 27 лютого 2017, 21:21

Першу тему користувача я модерую. Наступну - не потрібно. Так і працює?

Admin: Так, з початку настроював так, що першу тему користувача маю промодерувати. Усі наступні - то вже вільно і без мене. То не цензура, а такий на початку був механізм захисту від СПАМу.
На форумі не має ні капчі, ні підтвердження реєстраціх по пошті. Одразу реєструєшся і пишеш. Мінус тільки, що повідомлення з'явиться не одразу. Але, мені такий спосіб вбачається нормальних. Хоча і не автоматизованим. Зато читачам взагалі ніяка реклама та СПАМ не будуть дошкуляти.

Aleks
Власник

Re: Перевірка налаштувань.

Повідомлення Aleks » 11 березня 2017, 00:06

Мало хто знає, що цей ВІЛЬНИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ ФОРУМ КИЄВА існує. А якби знали, то вважали б, що я тут перебуваю в цілковитій самотності, сумую, зітхаю.
Але так не відбувається. На форумі я не сам, а ще толпа ботів-спамерів, що чомусь дуже цей форум полюбляють. Не пам'ятаю, скільки він до того був запущеним. Може декілька місяців. То нереєструвалось за півтори сотні ботів і настворювали купу тем. Тож хто хто, а вони вже про цей форум знают. Навіть, коли я його оновив і запустив по новому.
Але. Я йду в напрямку серйозного ресурсу. На такому боти - то не діло. Створив тільки що власний антибот з турботою про користувачів. Без тих кошмарних каптч, які я просто терпіти не можу. А ще коли треба ввести купу символів та таких, що сам ледве прочитаєш. То халепа.
Ні. В моєму варіанті взагалі нічого немає. Ніяких підтверджень. Просто будьте людьми і ведіть себе, як люди і система має вас пропустити. Але вона зараз дуже лояльна на цей фейс контроль. Треба добу хоча б почекати, подивитись, чи продовжують реєструватись боти. Чи й цих простеньких заходів для них достатньо. Поживемо - побачимо.
Зображення

Cлaвa Укpaїнi!

Re: Історія цього форуму.

Повідомлення Cлaвa Укpaїнi! » 12 березня 2017, 12:51

Радикальні заходи. Додав третій тип захисту, відповідь на питання. Але самописну, не ту, що стандартно форумом пропонується.
Ну якщо вже і це не допоможе, то я тоді не знаю, що робити. Вдамся до JavaScript. Бо інакше не зрозуміло, як від тих ботів рятуватись. Створив захист від одного - з'явились інщі.

Але мені все одно простіше ще до реєстрації відсіяти ботів і тоді вже не підтверджувати чи видаляти сотні зареєстрованих анкет, а модерувати тільки деякі нові повідомлення, створені новими користувачами. Так, думаю, набагато ефективніше.
Слава Україні!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів